BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2010

Merginos pasmerktos?

2010-07-15

Prieš porą mėnesių ėmiausi vieno socialinio projektėlio. Idėja gimė labai spontaniškai, tiesiog diskutuojant su draugais apie tai, kad vaikinai visuomenėje turi daugiau teisių, galimybių ir gauna visko daugiau nei merginos. Prisiminiau vienos žurnalistės skundą, kad jos, turinčios aukščiausius balus, nepriėmė į žurnalistikos studijas tais metais vien dėl to, kad jie norėjo priimti vaikiną, na ir kas, kad prasčiau besimokantį. Taigi, nusprendžiau įsitikinti, ar vaikinai tikrai yra geriau vertinami. Projektą baigiu ir esu apstulbinta rezultatų. O dabar, išsamiau.
Viename puslapyje, kur galima nemokamai rašyti savo tinklaraštį (toliau blogą) susikūriau du naujus vartotojus. Vienas - žavi, paprasta, studijuojanti mergina. Kitas - žavus, šmaikštus ir anaiptol nepaprastas vaikinas, neseniai baigęs studijas. Abiejų profesija ta pati, abu rašo įdomius straipsnius beveik tokiomis pat temomis, yra įžvalgūs, sarkastiški ir atrodo, kad turėtų turėti daug skaitytojų. Tačiau… Mergina, nors ir rašė įžvalgius ir įdomius straipsnius aktualiomis temomis, sulaukdavo vos kelių skaitytojų. Vaikinas rašė lygiai tokiu pat stiliumi, lygiai tomis pačiomis temomis, o skaitytojai pas jį plūdo šimtais. Keli jo įrašai pateko į blogų dešimtukus arba vis dar tupi skaitomiausių blogų sąraše. Merginos įrašus pakomentuodavo vos vienas kitas prašalaitis, o ties vaikinuko įrašais puikavos po kelias dešimtis komentarų. Daug panelių jam rašė privačias žinutes su siūlymais susipažinti artimiau, o tuo tarpu mergina, negavo nei vienos žinutės. Pasistengusi net sugebėjau savo herojų įtraukti į tikrą internetinį meilės romaną ir suradau jam merginą.
Faktai akivaizdūs.
Nenoriu nuliūdinti merginų, kurios stengiasi rašydamos straipsnius ar tiesmukus dienos išgyvenimus, nenoriu nuliūdinti ir tų, kurios gviešiasi žurnalistės karjeros, tiesiog labai liūdna, kad mūsų skurdžioje visuomenėje visada laimi vaikinai.

Rodyk draugams