BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ji pasakė TAIP. Gailisi.

Pasakiau TAIP. Tik nežinau, ar verta labai džiaugtis. Kažkaip prasta nuojauta mane kamuoja. Vienžo, kažkada pabloginau apie tai, kaip vis atsisakau gerų pasiūlymų savo gyvenime, pagaliau pasakiau TAIP. Vakar gavau laišką į facebook’ą. Man pasiūlė prisijungti prie muzikinės grupės. Pasiūlė mergina, kuri buvo mano buvusios klasiokės draugė, o ir šiaip man pačiai buvo pažįstama. Ji turi grupę. Aš groju bosu. Taip jau sutapo, kad jiems prireikė bosistės. Tai ir pasiūlė. Pasakiau, kad esu velniškai nevykusi. Nu gerai, pasakiau, kad jaučiuosi dar žalia, bet ji nuramino mane ir po keliolikos minučių pokalbio skype, pasidaviau ir sutikau.

Sutikau dėl to, kad pasirodė įdomus pasiūlymas ir dar niekada nesu grojusi grupėje. Bėda būtent ta, kad esu visiškai žalia ir nors gitara groju jau ilgokai, bosas - man visiškai naujas daiktas. Šiaip ar taip, kadangi sutikau, tai teks stengtis groti ir pasistengti atitikti jų lūkesčius.

Vis tiek jaučiuosi nedrąsiai. Reikės įsilieti į naują žmonių grupę, o blogiausia, kad visiškai savim nepasitikiu, nes turiu žvėrišką scenos baimę. Na, gal iš viso to ir gausis kažkas gero :)

P.S, niurzgoms komentatoriams, kurie liko nepatenkinti mano įrašu ‘Ji sako NE!’ ir mano, kad jame tik gyriausi be jokios aiškios priežasties, pranešu, kad šiuo įrašu nesigiriu, o tik pasidalinu savo suknistais išgyvenimais ir nuotykiais. Komentuokit į sveikatą. Tarsi man labai rūpėtų.

Gero vakaro :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą