BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ji sako NE!

Mes savižudžiai. Na gerai, sukonkretinsiu, aš savižudė. Tik dabar supratau, kaip ilgai save žudau. Ne, ne dėl to, kad rūkau, o dėl to, kad per daug kartų gyvenime esu pasakiusi NE.

* Paskutinė Sigio diena Lietuvoje. Jis pakviečia mane kartu su juo parūkyti į lauką. Sakau NE. Vis dar gailiuosi, nes labai jo pasiilgau. Būtume juk taip puikiai pakalbėję ir atsisveikinę.

* Armandas pasiūlo prisidėti prie debatų grupės, nes, jo manymu, gerai sakau kalbas. Sakau NE. Gailiuosi, nes būčiau kažko pasiekus. Juk tikrai gerai sakau kalbas ir visada turiu, ką pasakyti.

* Lietuvių mokytoja pasiūlo paskaityti savo rašliavą prieš mokyklą. Sakau NE. Gailiuosi, nes juk gal būčiau sulaukusi pripažinimo. Juk rašau neprastas eiles.

* Martynas pakviečia kartu su juo pačiuožinėti pačiūžomis. Sakau NE. Gailiuosi, nes mudu būtume puikiai praleidę laiką.

* Saulius kviečia į brolio tūsą. Sakau NE. Gailiuosi, nes visi po to pasakojo kaip smagu ten buvo.

* Žemyna pakvietė į puikų gitarų koncertą. Sakau NE. Gailiuosi, nes ne tik būčiau su ja pabuvus, o ir puikios muzikos pasiklausius.

* Tomas kviečia pas save arbatos. Sakau NE. Gailiuosi, nes gal jei būčiau pas jį nuėjus, nebūčiau jo praradus.

* Martynas siūlo draugauti. Sakau NE. Gailiuosi, nes man jis patiko, o aš išsigandau.

* Anglų mokytoja pasiūlo sudalyvauti viešosios kalbos sakymo anglų kalba konkurse Klaipėdoje, nes mano, kad aš gabi. Sakau NE. Gailiuosi, nes gal ai būtų buvęs mano bilietas kažkur.

Matot, kiek daug gerų dalykų būtų nutikę, jei tik būčiau pasakiusi TAIP.

Ech, reikia pabandyt nuo rytojaus daugiau kartų pasakyti TAIP.

Patiko (27)

Rodyk draugams

komentarai (8) | “Ji sako NE!”

 1.   rofl rašo:

  čia toks vaizdas, kad tu tik pasigyrei. maždaug kiek tau daug galimybių tavo ateity, moksle. kaip tu patinki vaikinam. na, bent jau prajuokinai. :DDD

 2.   junkie rašo:

  nu akivaizdžiai neįsikerti, kame esmė. jei nori, gali galvot, kad pasigyriau, bent jau aš taip nemanau, nes čia gan kasdieniški ir paprasti dalykai. šitos rašliavos esmė yra įrodymas, kad reikia gyventi neuždarant sau visokių galymybių ir t.t. Bet jei tu riboto intelekto, tai jau tavo bėdos.

 3.   blingblings rašo:

  kiek kartų esu pasakius ne, ir dėl didelės dalies jų gailėjaus ;p

 4.   booga rašo:

  būtent :) bliamba, todėl ir reikia gyvenimui sakyt TAIP :)

 5.   CoutureLady rašo:

  Kai kuriais atvejais labai primena mane :)

 6.   oouhla rašo:

  rofl - man keista kodėlkai žmonės kritiškai rašo apie įrašą nenurodo kokio savo logo ar tikrų duomenų? GĖDA? Baisu?

  O šiaip tai tiesa šis įrašas. Visiems taip kartais būna. Bet ir sakant taip nevisad pasiseka

 7.   simplemente rašo:

  Na… Nežinau. Tie tavo pasakyti NE labai jau abstraktūs. Plote gal ir būtų buvę smagu, tačiau juk visko galėjo nutikti, ne tik gero… Nežinia, ar būtų buvę nutikę vien geri įvykiai.
  O ir tas “aš savižudė” palyginus yra ne visai tikrovę atitinkantis dalykas. Štai jei situacija tikrai atspindėtų tą savižudybę - tada įrašas būtų visai kitoks. Tavo gyvenimas dar visai geras, bent jau tokį įspūdį susidariau perskaičius šiuos teiginius. Kiti nėra tokie geri kalbų sakytojai, eilėraščių rašytojai, arba, galu gale, geri draugai, kuriuos kviečia į koncertus. Džiaukis tuom, ką turi. :)
  Nepaisant to, įrašas patiko. Linkiu daugiau sakyti TAIP, kaip ir pati parašei. ;)

 8.   booga rašo:

  Čia galima susidaryt klaidingą įspūdį, kad čia aš vos ne tobula mokinė ar ten kažko siekinati, ar galų gale draugų turinti pamaiva… neįrodinėsiu nieko, bet taip nėra. Šiaip ar taip šitie NE sakymo pavyzdžiai buvo ištraukti iš to, kad vyksta pas mane šiuo metu tik tam, kad įrodyčiau, kaip kasdien vis “žudau” gyvenimo man suteiktas galimybes. Šiaip ar taip, ačiū, aš tikrai džiaugiuosi tuo, ką turiu :)

Rašyk komentarą