BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Juostelė trūko.

Pastaruoju metu, be kelių skaudžių išimčių, gyvenau kaip kad gyvena užstrigusi plokštelė - kartoja vis tą patį. Rytas, troleibusas, mokykla, namai, miegas. Viskas. Šiandien PYST ir trūko plionkė. Pradėsiu nuo pradžių:

Susirgau. Dėl vakarykščių maudynių sniege, žinoma. Per anglų nuotaika jau buvo subjurusi, nes J.J papasakojo šį bei tą nemalonaus. Prieš darbus jaučiausi tragiškai - galva plyšo, be perstojo kosėjau ir dar liulys iki kelių. O dar ir susiparinus. Martynas paklausė, kas man yra. Neatsakiau ir užsispyriau nesakyti. Nuėjo į merginų grupę. Per darbus parodžiau Kličiui savp portfolio. Jam patiko. Tikrai darys parodą. Valio :) Tiesa, pamiršau pasakyti, kad prieš matieką man mano “nuostabiosios” klasiokės pranešė, kad irgi lankys fotografiją. Išspaudžiau netikrą šypseną. “Woohoo”. Kurgi ne. Per darbus pasakiau Kličiui:

- Nebelankysiu fotografijos.

- Lankysi.

Prajuokino. Pasikalbėjom. Pasakiau, kad nelankysiu, nes ateis pas jį šiandien dvi merginos. Jis suprato, kame bėda. Susitarėm, kad vis tik lankysiu, bet ne su jom. Esu velniškai dėkinga jam, nes šiandien jis buvo geriausias mano sutiktas žmogus per visą dieną.

Po darbų buvo biologija. Kontrolinis. Lengvas. Parašę kontrolinį su Karoliu kalbėjom. Jis vis šaipėsi iš mano dryžuoto mėlynai raudonom juostom švytinčio šaliko, kuris labai traukia dėmesį. Nu sergu, ką belieka daryt? Viskas. Pamokos baigtos. Šiandien tik keturios. Prie rūbinės Martynas bandė atsisveikint, bet aš juokais išsisukau. Ir tada prasidėjo. Supyko ir pasakė:

- O su tavim dar pakalbėsim. Labai rimtai. Jei tu nesupranti apie ką aš, paaiškinsiu.

- Martynai? kas darosi?

Nuėjo.

Tokio pikto jo dar nebuvau mačius. Nesupratau, kas dedasi. Čia tikriausiai dėl to, kad visą pmoką praleido mergų darbuose, kur, pasak jo, jis norėjo “išsipasakoti ir atsiskleisti” or whatever. O su manim tai net negali pakalbėt…

Iškart po to prie manęs priėjo Karolis (!) ir apsikabino (!) Pirmą kartą gyvenime jis mane apsikabino. Be jokios progos.

Labai emocinga ir varginanti diena. Siaubas.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą