BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauji potyriai.

Vakar buvo pirmoji repeticija su grupe. Jaučiausi visiška nevykėle, o dar ir nesava. Jie grojo, davė man natas ir aš grojau, bet kažkaip nedrąsiai jaučiausi. Na, galų gale įsidrąsinau. Juolab, kad jie mane priėmė itin šiltai. Grojom kelias valandas. Nepasakyčiau, kad darbas buvo labai produktyvus, bet aš juk visiška naujokė. Jie buvo tikrai draugiški, pasiūlė parūkyt ir alaus, bet dėl lažybų, rūkyti negalėsiu dar mėnesį. Po to gitaristo tėvas parvežė mus namo. Gitaristui patiko mano naujausias (paskutinis bloge publikuotas) eilėraštis. Girdėjo kaip skaičiau per literatūrą, nes tada buvo klasėj, nors mes net ne klasiokai. Visai malonu iš jo pusės. Būgnininko dar nemačiau. Sakė, kad jis Minedo prototipas. Intriguoja.

Penktadienį koncertuosim. Mokyklos koncertas vasario 16 proga. Teks persiplėšt, nes ir su savo klase turim kai ką paruošę ir dar jie paprašė, kad jiems pagročiau. Ten visiškai nesunku, bet vis vien baisoka. Pirmas kartas su bosu scenoj, visgi.

Visą šią savaitę tik ir lakstau į visokias repeticijas. Užversta darbais. O rytoj tai išvis laukia košmariška diena, nes generalinė repeticija.

Toks jau tas gyvenimas.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą