BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Su pakilimais ir nuosmukiais

Aš grįžau. Net keista tai ištarti, nes nesijaučiu kažkur buvusi. Na, bent jau kažkur toli. Visada sėdėjau kitą pus ekrano, tik kažkaip nesinorėjo rašyti. Na, grįžau su naujienomis, net nežinau, nuo ko pradėti, nes per du mėnesiu įvyko labai daug.
Pirma, tai mečiau rūkyti ir savimi labai didžiuojuosi. Draugai į tai keistai reagavo, net netikėjo, kad atsilaikysiu ir vis dar netiki, nes „mečiau” jau gan nemažai kartų, bet visada grįždavau prie šio nelemto įpročio. Susivokti, kad elgiuosi blogai, man padėjo kraupus vaizdinys. Pamačiau rūkalus perkančią merginą. Ji atrodė siaubingai, jos veido oda ir plaukai buvo pasišlykštėtini. Nežinau ar jie tokie buvo nuo rūkymo, žinoma, bet tas vaizdinys mane atgrasė nuo cigarečių visam gyvenimui. O ir metus, gyvenimas nušvito kitomis spalvomis. Dabar galiu lengvai kvėpuoti, mano drabužiai, pirštai ir plaukai nebesmirdi, dantys nebegelsta ir sutaupau nemažai pinigų, kuriuos galiu skirti grupės repeticijų salės nuomai.
Grupė. Nuo vasario 12 d. su jais nemažai ką nuveikėme. Koncertavome, ieškojome vietų atsiskleisti. Tiesa, „Brodvėjuje” patyrėme visišką fiasko (na, gal ir nevisišką, nes kai kam pasirodymas patiko), nes, muzikine prasme, esame dar jauni, o kadangi kartu esam nuo tos pačios vasario 12 d., tai dar ir nesusigroję. Bet aš didžiuojuosi savo kolegomis, nes jie puikūs, darbo nebijantys žmonės ir muzikantai, ir, jei mums pasiseks, eisime toli :) Radome naują būgnininką Joną. Jis puikus vaikinas, draugiškas ir mielas. Vienintelis mūsų dar neišspręstas klausimas - būgnai, bet mes jų ieškom, o kas ieško, tas randa.
Tomas. Tomas pametė mane kaip šunį dar kovo 3 d. Net nesugebėjo to pasakyti į akis, nors visą vakarą praleidome kartu. Jo žinutę, kad viskas baigtą, gavau vos nuėjusi nuo jo. Po to jis bandė su manimi taikytis, nes (kaip pats sakė) bijojo, kad sutikusi jį gatvėje, užvažiuosiu jam per snukį su plytą. Atleidau, bet mes nebebendraujame.
Susipykau su Žemyna, net nepamenu ar pasakojau apie ją. Bet mudvi nebekalbame gal jau koks mėnuo. Pasiilgau jos.
Martynas susirado merginą. Panašu, kad jie tikrai myli vienas kitą ir aš dėl jų labai laiminga. Tiesa, nežinau ar mes su Martynu dar liksime draugai. Na, turiu omeny, po egzaminų ir viso kito, nes kitąmet nebepasimatysime.
Daugiau jokių dramatiškų patyrimų gal ir nebuvo. Tiesa, pagaliau surengė mano fotografijų parodą ir visi (net aš) liko maloniai nustebinti, nes niekas net neįtarė, kad užsiimu fotografija. Tai tiek. Nors dabar galėčiau rašyti ir rašyti….

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą