BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tikrasis gatvės menas.

Ilgai gimdžiau šią idėją ir vis dairiausi bendraminčių. Kai vienas atsirado, o tiksliau iškrito tarytum iš giedro dangaus, viskas įvyko taip greitai, kad gėda net prisipažinti: neįvykdžiau nė pusės savo “Misijos”. Esmė paprasta: fotoaparatas ant kaklo, trikojis vienoje rankoje, kuprinė prikimšta šlamšto, o aš, palaimingai apsižergusi dviratį, puškuodama kylu į Tauro kalną tik tam, kad apvažiuočiau kokius tris ratus apie jau ir taip daug išvažinėtą Vilniaus centrą ir padaryčiau įspūdingiausių, mieliausių, keisčiausių ir kitokių -iausių Vilniaus graffiti ir šiaip gatvės meno apraiškų nuotraukų.

Taigi, skubu padėkoti Augustei už visokeriopą paramą ir štai jums keli mano vakarykščiai kadrai:

Mano mėgstamiausieji “Stryt Animals”

Čia, žinoma, ne geriausieji, bet mano mėgstamiausieji. Apmaudu, kad visai pamiršau aplankyti Gedimimo pr. ir Sereikiškių parką. Jei kam įdomu, pagal ką atsirenku “fotografuotinus” piešinius, tai man svarbu: spalvos; formos; prasminga mintis; keista arba neįtikėtina vieta; technika. Jeigu piešinys turi bent vieną iš šių savybių - turiu jį įamžinti :)

Taigi, šiandien tiek. Laukiu Jūsų pasiūlymų su, Jūsų manymu, gerais gatvės piešiniais, kuriuos turėčiau nufotografuoti. Dėkui ;)

Patiko (8)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Tikrasis gatvės menas.”

 1.   Qerthopoly rašo:

  Monolitinių dvylikaukščių balkonus pamedžiok. Sakyčiau tikrai neįprasta vieta parašyti savo “tagą”. :) Karoliniškėse pastebėdavau jų daugiau.

 2.   booga rašo:

  Žinau, lankau Karoliniškėse mokyklą, tai kiekvieną dieną juos matau. Jau įamžinti, bet ačiū už idėją :)

 3.   Miglaja rašo:

  Keista, kad neįamžinai Solomon(kurį daugelis vadina Vilniaus vandalu) :D

 4.   booga rašo:

  Neįamžinau būtent todėl, kad jis ir yra vandalas. Visai kaip šunytis, bandantis numyžti kuo daugiau kampų. :)

Rašyk komentarą